ZSP3 w Krotoszynie budynek

W cieple wspomnień… absolwenci 1992-1997

     Szkoła pozostała w ich pamięci na bardzo długo… Klasa absolwentów Technikum Elektrycznego naszej szkoły z rocznika 1992-1997  zorganizowała kolejne już spotkanie po latach.  Było co świętować, bowiem właśnie minęło 25 lat od czasu, kiedy wychowankowie p. Piotra Gabryelczyka opuścili mury naszej placówki.  17 września 2022 odłożyli na chwilę obowiązki dorosłego życia i jak dawniej zasiedli w gronie klasy, wspólnie z wychowawcą, aby odgrzebać zakopane w szufladach pamięci wspomnienia.

     Wrześniowy wieczór sprzyjał pogawędkom i żartom. Okazało się, że szkoła to nie tylko sprawdziany, kartkówki, oczekiwanie na dzwonek, czy też stres związany z wywiadówką. To także niesamowite przeżycia, wspólnota losu, która pozwoliła utworzyć silne więzy, a często zaowocowała przyjaźniami na całe życie. To wspaniałe znajomości i wspomnienia, które przywołane po latach mogą wzruszać i bawić do łez… Trochę starsi, bardziej dojrzali, ale ciągle pełni humoru i optymizmu dawni uczniowie klasy 5A świętowali swój piękny Jubileusz i zapewniali wychowawcę, że to nie ostatnie ich spotkanie po latach…